Növénytermesztési agrármérnök - ágazatvezető

Hegykői Mezőgazdasági Zrt.

9437 Hegykő, Petőfi Sándor utca 10.

Biztosított eszközök
Laptop Mobiltelefon Céges autó

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Növénytermesztési agrármérnök - Növénytermesztési ágazatvezető

Cégünk agrár középvállalkozás, mely múltjával, szakmai és foglalkoztatási környezetével a térség egyik meghatározó agrár vállalkozása. Tevékenységeink az alábbiak: Szántóföldi árunövény termesztés, valamint tejelőszarvasmarha tartás.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég növénytermesztési és takarmány előállítási feladatainak tervezése, szervezése, végrehajtása, vezetői ellenőrzés, (talajművelés, tápanyag utánpótlás, vetés, növényvédelem, betakarítás stb….)
  • A növénytermesztéshez kapcsolódó feladatok adminisztrációs kötelezettségeinek teljesítése (gazdálkodási és permetezési napló vezetése, tápanyag utánpótlási terv elkészítése.
  • A felügyelete alá rendelt munkagépek szakszerű üzemeltetésének megszervezése.
  • Munkaterületén a növénytermelési szakmunkások és fizikai dolgozók irányítása, ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Precizitás, gyakorlat orientált munkavégzés
  • Kreativitás, önállóság, terhelhetőség, kitartás, gyors és megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • növényvédelmi szakirányú végzettség
  • precíziós gazdálkodásban szerzett szakmai gyakorlat.
  • 1-3 év szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lakhatási támogatás megegyezés szerint
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Kiszámítható, egzisztenciális és innovatív környezet.
  • Fiatal rugalmas csapat, a kor legfejlettebb munkagépéivel

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Növényorvos

Fényképes szakmai önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével  a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.