Uniforma Kft.

Munkatársat keresünk

Női ruházati öltöztető-eladó Mosonmagyaróvár

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák

A Wedding Dress Outlet mosonmagyaróvári esküvői ruha szalonunkba várjuk leendő kollégánkat, teljes állásban, egyszemélyes öltöztető-eladói munkakörbe.

Fontos, hogy leendő munkatársunk kellően gyakorlott legyen az ügyfelek magas szintű, segítőkész, barátságos kiszolgálásában, öltöztetésében és az értékesítésben is.

A szalonunk összetett, egyszemélyes munkakört kínál, amelyhez a menyasszonyi ruhák igazítása, javítás is kapcsolódik, megfelelő varrási tapasztalat birtokában. Ezért előnyt élveznek azok a pályázók, akik az eladás mellett a különleges anyagok varrásában is jártasak, és/vagy németül ruházati eladóként jól kommunikálnak.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfok, előny: ruházati eladó/kereskedelmi végzettség/varrónő; német (beszélt) alapfok
  • számítógépes ismeretek: felhasználói szint (vállalatirányítási rendszer, tablet, PC használat)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Fontos, hogy előnyként a varrási, német tudását is jelezze az önéletrajzában!

Információk a kiválasztási eljárásról:

A kiválasztást végző megbízott folyamatosan kezeli a beérkezett pályázatokat, minden pályázó kap visszaigazolást. A beérkezett pályázatok egyeztetése és megfeleltetése után először telefonos interjút folytat a megbízott az adott pályázókkal, majd pedig ennek eredménye szerint halad tovább a kiválasztási eljárás a teljes jelentkezési időszak alatt. A pályázati időszakban a személyes meghallgatásig eljutott pályázó az ügyvezetői döntés értelmében bármikor felvételre kerülhet. A jelentkezési határidőt követően minden pályázónak, minél előbb, de maximum kb. 2 héten belül kiértesítést küldünk a kiválasztás lezárásáról.

Amit kínálunk:

  • Megbízható magyar tulajdonú cégként 16 éve sikeresen működünk ruházati területen
  • Mosonmagyaróvári outlet üzletünkben közel 4 éve stabil ügyfélkört alakítottunk ki
  • Családias, kulturált, jól felszerelt munkakörnyezet várja az ügyfeleinket, munkatársainkat
  • Munkaidő a szalon nyitva tartása szerint:
    • Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00; Szombat: 09:00-13:00
    • Szabadnap: 2 hetente 1 munkanap
  • Teljes állás (8 óra/nap), bejelentett munka
  • Korrekt havi fizetés: próbaidő alatt: nettó 180 000 Ft, próbaidő után: nettó 220 000 Ft
  • További juttatás:
    • a varrásért: + 30 000 Ft/hó
    • német nyelvű kiszolgálásért: + 50 000 Ft/hó
  • Képzés, betanítás: 1 hetes oktatás keretében a szalonban
  • Határozott, de korrekt vezetői hozzáállás, folyamatos visszajelzés, támogatás és képzések

Munkavégzés helye: 9200 Mosonmagyaróvár, Szent István király út 48. fszt. 1.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

220.000 Ft

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár

Jelentkezzen már most női ruházati öltöztető-eladónak Wedding Dress Outlet szalonunkba!

Várjuk fényképes önéletrajzát, kísérő levelét!