• A Magyarország Vezető Üzleti Szállodája díjjal kitüntetett
  • Hilton Budapest City
  • szálloda munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
  • Night Front Desk Agent

    Feladatok:

    • A vendégek számára barátságos és magas színvonalú kiszolgálás biztosítása,
    • Kezeli a vendégek panaszait és kéréseit,
    • Az éjszakai műszakban a teljes üzemelés felügyelete;
    • Kijelentkezések, számlafizetések ellenőrzése, végrehajtása;
    • Statisztikák, jelentések elkészítése;
    • Számlák ellenőrzése, szükség szerinti módosítása, lezárása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség,
    • Angol nyelv magas szintű ismerete,
    • Egyéb nyelv ismeret előny,
    • Kitűnő kommunikációs készség,
    • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés,
    • Szállodában szerezett munkatapasztalat előny.

    Amit kínálunk:

    • Nemzetközi színvonalú munkakörnyezetben, hosszútávú munkalehetőség, kiváló csapat, folyamatos tréningek és előrejutási lehetőség, munkaruha és melegétkezés biztosítása.

    Állás, munka területe(i):

    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Szállodai recepciós
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1062 Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben szeretnél egy támogató, dinamikus csapatba tartozni, juttasd el fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

    Reméljük hamarosan lendületes csapatunk tagjaként üdvözölhetünk Téged is!