Schindler Hungária Kft.

A Schindler Európában a legnagyobb, a világon pedig a második legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó cég, ugyanakkor a világ első számú mozgólépcső és mozgójárda szállítója is egyben. A Schindler csoport közel 1000 irodával rendelkezik világszerte és több, mint 60.000 kollégát foglalkoztat.

Munkatársat keresünk

NI supervisor és project manager

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A szerelési munkát megtervezi és kiosztja a területen belül a vevői igényeknek és a vállalati előírásoknak megfelelően.
  • Koordinálja a felvonószerelők és alvállalkozók munkáját.
  • Felügyeli a munkálatok végzését, az anyag felhasználásának, összeszerelésének, az összeállítást és a dokumentációt.
  • A Schindler Csoport által kiadott új szerelési módszereket bevezeti, alkalmazza.
  • Biztosítja az előírtaknak megfelelően előkészített új szerelési munkaterületet.
  • Biztosítja, hogy a kért erőforrások rendelkezésre álljanak.
  • Támogatja a Schindler biztonsági folyamatait, oly módon, hogy jó példát mutat, és aktívan részt vesz a biztonságot érintő feladatokban.
  • Biztosítja, hogy a beosztottai részt vegyenek a szakmai és biztonsági oktatásokon.
  • Biztosítja az egyéni védőeszközökhöz való hozzáférést, és azok használatát.
  • Biztosítja, hogy minden beosztottja ismeri és érti a saját biztonságot érintő felelősségét, és ennek megfelelően rendszeresen ellenőrzi munkájukat.
  • Részt vesz a balesetek, kockázatos események kivizsgálásában és a munkaterület ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetésében.
  • Rendszeres munkaterület ellenőrzéseket és biztonsági bejárásokat végez, visszajelzéseket ad, jegyzőkönyvet készít ezekről, és szükség esetén javító intézkedéseket foganatosít.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség és több éves szakmai tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó szervezési készség, részletekre való odafigyelés
  • Képesség a bizalom és a jó kapcsolat kiépítésére az ügyfelekkel
  • Sikerorientált és pozitív „meg tudom csinálni” hozzáállás
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A felvonós szakma, piac ismerete
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Építkezéseken szerzett tapasztalat
  • Ms Office, SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony, stabil munkahely
  • Nemzetközi környezetben való munkavégzés
  • Svájci, családi vállalati kultúra
  • Számos juttatás az alapbéren felül: cégautó, cafeteria, jutalékok, bónuszok
  • A munkavégzéshez a legkorszerűbb munkafelszerelés (pl. iPhone mobiltelefon)
  • Fejlődési lehetőségek, tréningek
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

A jelentkezéshez várjuk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.