GEALAN HungaryPlast Kft.

Munkatársat keresünk

New implementation project engineer

pozícióba.

A német Gealan Holding cégcsoport 1985 óta fejleszt és gyárt műanyagipari termékeket, több mint 900 hozzáértő és kompetens munkavállaló és a fejlett ipari gépparkja segítségével. A székesfehérvári Gealan Hungaryplast Kft. folyamatos fejlődése és növekedése következtében szeretnénk jelenlegi csapatunkat lelkes, lojális munkatársakkal bővíteni. Ha szeretne egy stabil jövőképű, hosszú távú munkalehetőséget, családias, igényes környezetet kínáló munkahelyen dolgozni,akkor várjuk jelentkezését az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek bevezetése a projekt fázisból a szériagyártásba
  • Gyártási folyamatok, technológiák optimalizálása
  • Együttműködés a társterületekkel a gyártási/minőségügyi problémák megoldásában
  • Hiba okok elemzése, javítási intézkedések elkészítése
  • Gyártási projektek bevezetésének szakmai és adminisztratív támogatása
  • A vevői megbízások, megrendelések megfelelő minőségben történő teljesítése, a határidők és költségek figyelembe vétele mellett.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Autóipari/műanyagipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés
  • Üzemmérnöki -,  szerszámmérnöki ismeretek, valamint minden szokásos folyamatmérnöki szaktudás
  • Sikeresen lezárt folyamatmérnöki tanulmányok és további felsőfokú szakképesítés a műanyag/kaucsuk gyártásban.
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat hasonló beosztásban.

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Cafeteria
  • Céges Telefon

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Üzemmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Holland fasor 4.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar és angol nyelvű önéletrajzát.