Network Operation Engineer

ALEF Distribution HU Kft.

1132 Budapest, Váci út 30.

Elvárt technológiák
NETWORK
Biztosított eszközök
Laptop
NETWORK
Laptop
Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.
Az ALEF Distribution HU Kft. az egyik meghatározó szereplője a magyar IT disztribúciós piacnak. Elkötelezetten támogatjuk partnereinket, hogy sikeresek legyenek az informatika világában, és segítünk nekik teljes körű megoldást és szolgáltatási portfóliót nyújtani a vevőik számára. Cégünk az ALEF csoport tagja, amely 7 országban van jelen több mint 277 millió USD éves árbevétellel, és 380 munkavállalóval a régióban.

Főbb feladatok, munkák:

  • Level 1 szintű támogatás a partnereknek és az ügyfeleknek (helyszíni támogatás, távoli támogatás, eszközcsere)
  • A beérkező Help Desk telefonhívások és e-mailek kezelése (szükség esetén feladatokat kiosztása az Expert Center tagjaira) és rögzítés a Service Desk szolgáltatásban
  • Oktatótermek és Labor környezetes előkészítése a képzésekhez az oktatókkal és az oktatási részleggel együttműködve
  • Expert Center projektek támogatása (szállítás előtti eszköz beállítás, helyszíni telepítés, szükséges kiegészítők beszerzése)
  • Eszközkölcsönzés kezelése (a bemutató eszközök rendszeres készlet- és állapotellenőrzése)
  • Helyi felhasználók informatikai támogatása (laptopok, mobiltelefonok, nyomtatók)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • IT-s végzettség
  • Networking területén szerzett tapasztalat előny, különösen üzemeltetés és konfigurálás területéről
  • Képesség az önálló- és csapatmunkára
  • Aktív angolul nyelvtudás (beszéd, írás, olvasás)
  • B kategóriájú vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A kiválasztási folyamat egyes részei angol nyelven folynak.

Amit kínálunk:

  • Támogatás a nemzetközi technikai csapattól
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Barátságos és dinamikus csapat
  • Lehetőség a legmodernebb technológiák megismerésére
  • Home Office lehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű önéletrajzát.