Network Engineer

Feladatok:

  • Hálózati adatkommunikációs eszközök (router, switch, fizikai és virtuális), rendszerek tervezése, üzemeltetése
  • Vezeték nélküli hálózatok tervezése, implementálása, üzemeltetése, fejlesztése
  • Security megoldások tervezése, fejlesztése, üzemeltetése
  • Terheléselosztó megoldás üzemeltetése, projektek kiszolgálása
  • Hálózat menedzsment üzemeltetése
  • Aktív részvétel a projektek megvalósításában hálózati tervező, implementáló szerepkörben
  • A fenti témákban közreműködés beszerzési és support szerződések, beszerzések előkészítésében, megvalósításában
  • Folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a releváns IT a szervezeti egységekkel, külső partnerekkel és szakemberekkel,
  • Dokumentációk készítése, aktualizálása

Munkaköri elvárások:

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat (hardver és szoftver platformok ismerete, tervezési illetve üzemeltetési tapasztalat)
  • IT projekt tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
  • Hálózati területen virtualizáció (VMWare) támogatása

Előny:

  • Cisco vagy HP és/vagy F5 eszközök ismerete
  • VoIP megoldások ismerte
  • Érvényes gyártói minősítések

Amit kínálunk:

  • Jövedelem: Bruttó 800 – 900.000 Ft + juttatások
  • Változatos szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai képzések
  • Legmodernebb technológiai környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.