Architectként elvárásunk feléd a Deutsche Telekom AG Platform követelményeinek megfelelően új termékek integrációja, validálása és a teszteredmények előállítása („System Under Test“). A pozícióban lehetőséget biztosítunk számodra a legmodernebb Cisco, Juniper, Huawei, Adtran eszközökkel kísérletezni új hálózatok tervezése kapcsán, távolról elérve egy óriási - cutting edge eszközökkel felszerelt - Telekom telephelyet. Technológiai kulcsszavak: BNG, MSAN, LNS, Adtran, Huawei.

Network Architect (System Validation)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Teszt szenáriók teljes körű definiálása, előkészítése (High and low level lab design), nyomon követése, teszteredmények validálása és dokumentációja
  • Teszt- és mérőeszközök valamint a laborinfrastruktúra követelményeinek meghatározása és tesztautomatizálás scriptek által
  • Gyártókkal és beszállítókkal (Cisco, Juniper, Huawei, Adtran) való kapcsolattartás, technikai egyeztetés
  • Laborkörnyezetben:Virtuális gépekre Linuxot és Windows telepítése
  • Windows szerverekre citrix telepítése és működtetése
  • Microsoft Active Directory Usermanagementjének működtetése
  • Routing problémák elhárítása, analizálása
  • Proxi beállítások managementje
  • Hosszabb távon várható a hálózati tervezésbe való fokozatos bekapcsolódás

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Cisco CCNP vizsga vagy azzal egyenértékű tudás ÉS releváns tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás és hajlandóság német nyelv fokozatos tanulására
  • Linux és / vagy windows szerveres alapismeret vagy tapasztalat
  • Alapprotokollok, mint DNS,DHCP és SSH ismerete
  • VMWare ismeretek
  • Nyitottság az új hálózati technológiák iránt
  • Pontos és alapos munkavégzés, tanulásra való hajlam, csapatmunka
  • Előny: Cisco CCNP-SP / Juniper JNCIA tudás, programozói ismeret
  • Python, MySQL, Linux, VMWare ismeretek
  • Német nyelvtudás

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.