Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Network Architect (System Validation) (Debrecen)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Az Architect felelősségi köre a Deutsche Telekom AG Platform követelményeinek megfelelően új termékek integrációja, validálása és a teszteredmények előállítása („System Under Test“) . A pozícióban lehetőség nyílik Cisco, Juniper, Huawei, Adtran eszközökkel; BNG, MSAN, és LNS technológiák megismerésére és használatára.
  • Teszt szenáriók teljes körű definiálása, előkészítése (High and low level lab design), nyomon követése, teszteredmények validálása és dokumentációja
  • Teszt- és mérőeszközök valamint a laborinfrastruktúra követelményeinek meghatározása és tesztautomatizálás scriptek által) történő kapcsolattartás, technikai egyeztetés
  • Gyártókkal és beszállítókkal (Cisco, Juniper, Huawei, Adtran) való kapcsolattartás
  • Hosszabb távon várható a hálózati tervezésbe való fokozatos bekapcsolódás

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Cisco CCNP vizsga vagy azzal egyenértékű tudás ÉS releváns tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás ÉS hajlandóság német nyelv tanulására; VAGY magabiztos középfokú német nyelvtudás
  • Nyitottság az új hálózati technológiák iránt
  • Pontos és alapos munkavégzés, tanulásra való hajlam, csapatmunka
  • Előny: Cisco CCNP-SP / Juniper JNCIA tudás, programozói ismeret

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Network Architect (System Validation) (Debrecen)
  • Rövid pozíció név: It munkatárs
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Feladatok: Az Architect felelősségi köre a Deutsche Telekom AG Platform követelményeinek megfelelően új termékek integrációja, validálása és a teszteredmények előállítása („System Under Test“) . A pozícióban lehetőség nyílik Cisco, Juniper, Huawei, Adtran eszközökkel; BNG, MSAN, és LNS technológiák megismerésére és használatára. Teszt szenáriók teljes körű definiálása, előkészítése (High and low level lab design), nyomon követése, teszteredmények validálása és dokumentációja Teszt- és mérőeszközök valamint a laborinfrastruktúra követelményeinek meghatározása és tesztautomatizálás scriptek által) történő kapcsolattartás, technikai egyeztetés Gyártókkal és beszállítókkal (Cisco, Juniper, Huawei, Adtran) való kapcsolattartás Hosszabb távon várható a hálózati tervezésbe való fokozatos bekapcsolódás
  • Elvárások: Cisco CCNP vizsga vagy azzal egyenértékű tudás ÉS releváns tapasztalat Középfokú angol nyelvtudás ÉS hajlandóság német nyelv tanulására; VAGY magabiztos középfokú német nyelvtudás Nyitottság az új hálózati technológiák iránt Pontos és alapos munkavégzés, tanulásra való hajlam, csapatmunka Előny: Cisco CCNP-SP / Juniper JNCIA tudás, programozói ismeret
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>