Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Network Administrator NGENA

Mi lenne a Te feladatod?

  • Hálózati problémák megoldása az NGENA hálózatában
  • Hibaelemzés és monitorozás automatizált rendszerekben
  • Hibajegyek létrehozása, updatelése, utókövetése
  • Folyamatos folyamat- és tool fejlesztés
  • Együttműködés partnercégekkel
  • NGENA ügyfelek támogatása telefonon és belső toolok segítségével

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Cisco CCNA vagy magasabb szintű hálózati tudás (CCNP előny)
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (B2)
  • Többműszakos munkavégzés vállalása (délelőtt / délután / éjszaka)
  • Innovatív, kreatív hozzállás a feladatokhoz, folyamatok fejlesztéséhez
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldási készség
  • Előny:Tapasztalat hálózati hibák kezelésében

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Network Administrator NGENA
  • Rövid pozíció név: Rendszeradminisztrátor
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Hálózati problémák megoldása az NGENA hálózatában Hibaelemzés és monitorozás automatizált rendszerekben Hibajegyek létrehozása, updatelése, utókövetése Folyamatos folyamat- és tool fejlesztés Együttműködés partnercégekkel NGENA ügyfelek támogatása telefonon és belső toolok segítségével
  • Elvárások: Cisco CCNA vagy magasabb szintű hálózati tudás (CCNP előny) Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (B2) Többműszakos munkavégzés vállalása (délelőtt / délután / éjszaka) Innovatív, kreatív hozzállás a feladatokhoz, folyamatok fejlesztéséhez Kitűnő kommunikációs és problémamegoldási készség Előny:Tapasztalat hálózati hibák kezelésében
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-21