CMO24 Zrt.

A CMO24 Zrt magyar és nemzetközi piac számára biztosít magas minőségű, felhő alapú rendszert. Modern technológiákat alkalmazva, .NET és Azure környezetben fejlesztve készítünk világszínvonalú megoldásokat.

.NET Xamarin fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    - Szoftver fejlesztési és dokumentálási feladatok elvégzése

    - Szakmai követelmények alapján minőségbiztosítási tevékenységek elvégzése

    - Részvétel a fejlesztési folyamatokban agilis módszertanok szerint

    - Napi tevékenységből eredő ad-hoc problémák elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - 1-3 év .NET fejlesztői tapasztalat

    - Xamarin platform ismerete

    - GIT verziókezelő ismerete

    - Szakmai angol dokumentáció megértése

    - Absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet

    - Tanulási hajlandóság, önfejlesztés igénye

    - Rugalmas hozzáállás, nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Xamarin Forms ismeretek

    - .NET Core ismeretek

    - Agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

    - Inspiráló és magas szakmai színvonalú környezet

    - Élvonalbeli technológiák és modern eszközök

    - Kiválló csapat

    - Hozzértő és nagy szakmai múlttal rendelkező management

    - Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1064 Budapest, Rózsa utca 57.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gomba kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!