A Generali Biztosító Zrt. tagvállalata,

a Genertel Biztosító Zrt.

.NET webfejlesztő

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők lendületes csapataként azon dolgozunk, hogy eredmény orientált hozzáállásunkkal naprakész megoldást kínáljunk a Genertel Biztosító Zrt. fejlesztési igényeire. Összetartó, jó hangulatú csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást. Nyitottak vagyunk az új megoldásokra, technológiákra, nálunk számít a véleményed!

Feladataid lesznek:

  • Web alapú .net-es biztosítási rendszerek fejlesztése üzleti specifikációk és architektúra tervek alapján;
  • Adatbázis tervezése;
  • Önálló tervezési- és fejlesztési feladatok végzése;
  • Közös munka és kommunikáció a csapaton belüli rendszerszervezőkkel és tesztelőkkel.

Kit keresünk?

Egy proaktív, önállóan és csapatban is dolgozni tudó, jó kommunikációs képességgel és analitikus gondolkodásmóddal rendelkező kollégára van szükségünk, aki

  • Legalább 1-3 év webfejlesztői gyakorlattal bír,
  • rendelkezik magabiztos JavaScript és SQL tudással,
  • rendszerszemléletű gondolkodású,
  • komfortos számára a csapatban történő munkavégzés,
  • nyitott az új technológiák megismerésére, tud és akar is tanulni,
  • rugalmas és proaktív.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • ASP.NET-es környeztben, C# nyelvben szerzett tapasztalat,
  • Unittesztelésben szerzett gyakorlat,
  • Umbraco CMS ismerete,
  • VueJS-ben szerzett tapasztalat,
  • biztosítási, pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • agilis fejlesztési módszertan ismerete.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.) fogsz dolgozni,
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség,
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár,
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár,
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat,
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is,
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.

Ami a pályázathoz szükséges:

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!