Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.
Egyedi üzleti szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk

.NET vezető fejlesztő

kollégát.

Feladatok:

  • Fejlesztői csapat (6-8 fő) szakmai vezetése
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázistervezés, fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel (magyar és külföldi partnerek)

Elvárások:

  • Rendelkezz csapatvezetési tapasztalattal és szeress emberekkel dolgozni
  • Rendelkezz több éves .NET fejlesztési tapasztalattal
  • Rendelkezz átfogó ismeretekkel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • Objektum-orientált ismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal
  • Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angoltudásod (szóban és írásban)
  • Szeress problémákat megoldani és szakmai szinten kommunikálni
  • Agilis projekttapasztalat

Előnyt jelent:

  • Beható ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén
  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Felhasználói és fejlesztői tapasztalatod van SharePointtal
  • Rendelkezz WPF és WCF tapasztalattal
  • Rendelkezz Microsoft minősítésekkel

Amit biztosítunk:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Hatékony fejlődés - vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat
  • MCPD vizsgák - minden kollégánknak ingyenesen biztosítjuk a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.