.NET vezető fejlesztő

    A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

Főbb feladatok:

  • Új komponensek, funkciók tervezésében való aktív részvétel
  • Specifikációk készítésében való részvétel, code review-k végzése kódolási konvenció alapján
  • Kódolási konvenció folyamatos fejlesztése, bővítése
  • Szoftvertesztek teljességének és minőségének ellenőrzése
  • Unit tesztek és/vagy E2E automatizált tesztek írása
  • Fejlesztési feladatok elvégzése, tervezése, implementációja, véleményezése és átvétele
  • Agilis módszertan szerinti fórumokon való aktív részvétel
  • Részegységek teljeskörű implementálása, dokumentálása
  • Csapatban dolgozó fejlesztők szakmai irányítása és támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Minimum 8+ év .NET C# fejlesztői és/vagy tervezői gyakorlat (beleértve ASP.NET MVC, WCF, .NET Core technológiákat)
  • CI/CD-ben szerzett tapasztalat
  • SCRUM módszertanban szerzett legalább 4 éves tapasztalat
  • MS SQL fejlesztési tapasztalat (beleértve a tárolt eljárások, UDF, View-k létrehozását, optimalizálását is)
  • SOLID objektum orientált tervezési elvek alkalmazásában szerzet gyakorlat
  • Webfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Sencha Framework ismerete
  • Gázipari folyamatok implementációjában szerzett tapasztalat
  • AS4 fejlesztési tapasztalat

Kívánt jellemvonások:

  • Proaktív személyiség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önállóság
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely.
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A hirdetésre jelentkezéssel önkéntesen hozzájárul ahhoz, hogy az adatait kezeljük az alábbi linken itt elérhető Adatkezelési Tájékoztatónak megfelelően
Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük benyújtani a 'Jelentkezem' gombra kattintva. Jelentkezési határidő: 2019.05.21.