prodHost Zrt.
  • ?????A prodHost Zrt. egy start-up vállalkozás, amely innovatív megoldásaival forradalmasítja a teljes vállalat és termelésirányítási piacot. A cégünk a kockázati tőkebefektetéseknek köszönhetően hosszútávon is stabil anyagi helyzetben van, aminek eredményeképpen lehetőségünk van a kompromisszummentes fejlesztés megvalósítására, egyetemi támogatás és pilot ügyfelek bevonásával.

  • .NET junior GUI fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Szoftver fejlesztési és dokumentálási feladatok elvégzése

      • Szakmai követelmények alapján minőségbiztosítási tevékenységek elvégzése

      • Részvétel a fejlesztési folyamatokban agilis módszertanok szerint

      • Napi tevékenységből eredő ad-hoc problémák elhárítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Valamilyen XAML alapú .NET fejlesztői környezet ismerete (WPF,UWP vagy Xamarin)

      • Verziókezelő ismerete

      • Szakmai angol dokumentáció megértése

      • Absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet

      • Tanulási hajlandóság, önfejlesztés igénye

      • Rugalmas hozzáállás, nyitottság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • .NET Core ismeretek

      • Agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, gyakorlati tapasztalat

      • GUI tervezési tapasztalat

      • Szoftver ergonómiai ismeretek

    Amit kínálunk:

      • Inspiráló és magas szakmai színvonalú környezet

      • Élvonalbeli technológiák és modern eszközök használata

      • Kiváló csapatszellem

      • Hozzáértő és nagy szakmai múlttal rendelkező management

      • Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1064 Budapest, Rózsa utca 57.

    Fényképes magyar nyelvű önéletrajz.