Magyar tulajdonban lévő, hazai és nemzetközi piacon is jelenlévő, szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk kollégát .NET fejlesztő pozícióba. Partnercégünk MS Certified partner, személyre szabott megoldásokat kínál ügyfeleinek, egyedi és dobozos termékfejlesztés is portfóliójukba tartozik.

.NET fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés és fejlesztés
  • Változatos fejlesztési projektekben való Scrum alapú munkavégzés
  • Unit tesztelés
  • Fejlesztési specifikációk elkészítése - kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legaláb 2-5 év tapasztalat a következő technológiák bármelyikével: ASP.NET és a relációs adatbázisok, .NET
  • Visual Studio használatában.
  • MS SQL lekérdezések
  • OOP alapismeretek és strukturált gondolkodásmód
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos - ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli, változatos projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség - MS minősítések megszerzése
  • Stabil, megbízható partneri kör
  • Családias - és családbarát munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest