Mi nem nindzsákat, jediket, gurukat keresünk, hanem embereket, akik tudják mit akarnak és ezért tenni is hajlandóak partnerségben egy céggel. A TrendencY csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni. Most éppen dinamikusan növekvő .net üzletágunkat szeretnénk bővíteni. Lehet, hogy épp Te vagy az ideális jelölt! Jelentkezz, igyunk meg egy kávét , ismerd meg a lehetőséget és hozz egy döntést.

.NET fejlesztő

Feladatok:

  • Webes és felhő alapú alkalmazásfejlesztés
  • Nagyvállalati megoldások fejlesztése
  • Hibajavítás, tesztelés (részvétel az automatizált tesztek tervezésében)
  • Részvétel nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben

Elvárások:

  • C# nyelv használatában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • ASP.NET MVC,
  • HTML, CSS, Javascript, JQuery tapasztalat
  • MSSQL
  • Jó probléma megoldó készség
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • ASP.NET Core
  • WCF, Rest API
  • NoSQL adatbázis ismeret
  • Angular JS, Node JS, React ismeret
  • Felhő alapú fejlesztési tapasztalat (Azure vagy Google Cloud)
  • Agile/SCRUM tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Irodánk a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető
  • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést és előremenetelt
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják.
  • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
  • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük – értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest