A SIGNAL IDUNA Biztosító Zrt. Németország egyik vezető pénzügyi konszernjének magyarországi leányvállalata, a magyarországi biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője budapesti központjába keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

.NET fejlesztő (SIG 122)

RÓLAD
FŐBB FELADATAID

  • aktív részvétel a szoftverfejlesztő csapat munkájában,
  • részvétel az IT rendszerek tovább fejlesztési projektjeiben,
  • specifikáció alapján történő fejlesztés,
  • részfeladatok önálló megvalósítása, dokumentálása.

JELLEMZŐID

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel és minimum 3 éves .Net fejlesztési gyakorlattal rendelkezel,
  • Microsoft .Net Framework és C# program nyelvek (C#, asp.net) gyakorlott ismerete,
  • legalább alapszinten Microsoft technológiákat és eszközöket (WCF, ASP.NET MVC, MS SQL, Windows Server, Visual Studio, stb.), valamint aWebes technológiákat (Angular 4, TypeScript, Bootstrap),
  • igényes vagy a kódolás minőségével szemben,
  • jártasság vagy legalább egy verziókezelő használatában (SVN, Git).

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉNÉL ELŐNYT JELENT

  • SQL server mélyebb szintű ismerete (integration services, riporting services),
  • .Net Core ismerete,
  • WPF technológia ismerete,
  • Devexpress control library ismerete (WPF, HTML5).

RÓLUNK

  • az ügyfelek igényeinek megismerése és magas szintű kiszolgálása vezérli munkánkat
  • nyitott és befogadó közösség vagyunk
  • korrekt alapfizetés mellett, béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk (cafeteria juttatások, céges biztosítás, utazástámogatás a vidéki kollégák számára)
  • ha hosszú távon számíthatunk Rád, támogatunk Téged: folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el fényképes önéletrajzodat pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük, hogy a tárgy mezőbe szóközzel írd be a SIG 122 kódot.