Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Hazai szoftverfejlesztő megbízó cégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

.Net fejlesztő

Főbb feladatok

  • Budapesti ügyfeleinknél történő fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása
  • Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

  • Ha 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel .Net keretrendszerben és ASP.NET MVC, ASP.NET Core technológiákban
  • Ha alaposan ismered a Microsoft Visual Studio-t és a C#-ot
  • Ha mély ismereteid vannak MS SQL Server és SQL nyelv területén
  • Ha proaktív vagy, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és önálló strukturált gondolkodás jellemez
  • Ha szakmai szövegeket stabilan írsz-olvasol angolul
  • Ha tiszta és fenntartható kód írására törekszel

Előnyök

  • Minél több tapasztalatot szereztél az alábbi barátainkkal:
  • WCF, JSON alapú REST API-k
  • Javascript, jQuery, AngularJS / Angular
  • HTML, CSS
  • Entity Framework / NHibernate
  • Git
  • Rendelkezel Agilis módszertani ismeretekkel, tapasztalattal
  • Rendelkezel kisebb szakmai csoportok irányításban szerzett tapasztalattal
  • Magabiztosan beszélsz angolul

Amit a cég kínál

  • Mert modern technológiákat használ
  • Mert családias, rugalmas cég, aki odafigyel a munkatársaira
  • Mert teret adnak munkatársaink kezdeményezéseinek
  • Mert értelmes feladatokon dolgoznak
  • Mert kihasználhatod mentori képességeidet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.