.Net fejlesztő (medior és senior szint / kontraktori és távmunka opció hosszútávon)

Főbb feladatok, munkák:

  • C# .Net alapú üzleti alkalmazások fejlesztése
  • Üzleti elemzés, adatmodellezés
  • Specifikációk, rendszertervek készítése
  • Erőforrásbecslés, fejlesztői feladatok kiosztása, koordinálása
  • Új technológiák megismerése, bevezetése

elvárások:

  • Informatikus szakirányú felsőfokú végzettség (BSc / MSc)
  • Legalább 3 év C# .NET fejlesztői tapasztalat
  • .NET MVC ismeret
  • SOAP webservice-ek és webapi REST service-ek fejlesztési ismerete
  • Alapos SQL tapasztalat (elsősorban MSSQL, vagy Oracle, PostgreSQL)
  • Rendszerszemlélet és tervezési képességek

Előny:

  • SSRS, SSIS, SSAS
  • OLAP modellezés
  • Git ismeretee

Amit kínálunk:

  • Fiatalos légkör, multinacionális felszereltségű munkakörnyezet
  • Stabil, erős tulajdonosi háttér
  • Személyre szabott karriertervezés
  • Távmunkára való lehetőség
  • Szakmai oldalon és stakeholder managementben is fejlődés
  • Külső-belső workshopokon részvétel
  • Félévente ott alvós céges csapatépítő /céges síelés /balatoni nyaralás
  • Szerdánként gyümölcsnap, péntekenként masszázs

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezés fényképes önéletrajzzal.