.Net fejlesztő gyakornokot keresünk dinamikusan fejlődő csapatunkba. Egyedi megoldásokat készítünk ügyfeleink számára, adózáshoz köthető kérdésekben (áfabevallás automatizálása, EKAER, online számla riportálás).

.Net Fejlesztő Gyakornok

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztése C# programnyelven ASP.NET és ASP.NET Core környezetben;
  • A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése;
  • Napi szintű kooperáció cégünk különböző csoportjaival, helyi és regionális szinten;
  • Gazdasági (számviteli) folyamatok optimalizálása és automatizálása.

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Egy fiatal és dinamikus csapat tagjaként szeretnél értéket teremteni ügyfeleinknek már tanulmányaid mellett is;
  • Olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik a gyors fejlődésre, és munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni;
  • Big4 környezetben szeretnél értékes tapasztalatot gyűjteni.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • .NET környezet ismerete;
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, még legalább két félévig;
  • C#, ASP.Net, MVC, MS SQL ismerete;
  • Érdeklődés a tanácsadás iránt;
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra és fejlődésre;
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • XML, Ajax technológiák ismerete;
  • .NET Core fejlesztési tapasztalat;
  • Entity Framework ismeret;
  • Unit testing ismeret;
  • Verziókövetők használatában szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el fényképes önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.