A PwC a világ egyik legnagyobb Könyvvizsgáló és Adó-, Üzleti Tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó vállalata, amely több mint 236000 ember munkáját fogja össze 158 országban.

.Net Fejlesztő Gyakornok

    .Net fejlesztő gyakornokot keresünk dinamikusan fejlődő csapatunkba. Egyedi megoldásokat készítünk ügyfeleink számára, adózáshoz köthető kérdésekben (áfabevallás automatizálása, EKAER, online számla riportálás).

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Egy fiatal és dinamikus csapat tagjaként szeretnél értéket teremteni ügyfeleinknek már tanulmányaid mellett is;
  • Olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik a gyors fejlődésre, és munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni;
  • Big4 környezetben szeretnél értékes tapasztalatot gyűjteni.

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztése C# programnyelven ASP.NET és ASP.NET Core környezetben;
  • A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése;
  • Napi szintű kooperáció cégünk különböző csoportjaival, helyi és regionális szinten;
  • Gazdasági (számviteli) folyamatok optimalizálása és automatizálása.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben rendelkezel az alább felsoroltakkal:

  • .NET környezet ismerete;
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, még legalább két félévig;
  • C#, ASP.Net, MVC, MS SQL ismerete;
  • Érdeklődés a tanácsadás iránt;
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra és fejlődésre;
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • XML, Ajax technológiák ismerete;
  • .NET Core fejlesztési tapasztalat;
  • Entity Framework ismeret;
  • Unit testing ismeret;
  • Verziókövetők használatában szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1055 Bajcsy-Zsilinszky út 78.

Küld el fényképes önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.