CPL Jobs Kft.

.NET fejlesztő

Nagyvállalati middleware és webes megoldásokra specializálódott szakértői csapat keresi .Net fejlesztőjét.

Feladatok:

  • Oktatási, e-learning tartalom fejlesztése
  • Főként backend fejlesztés
  • Több projekt fut egymás mellett
  • A projektek témája sokrétű (például bankm biztosító)
  • Folyamatosan megújuló projektek

Elvárások:

  • 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalat .Net keretrendszerben
  • Microsoft Visual Studio és a C# alapos ismerete
  • MS SQL Server és SQL nyelv mély ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás (küldölfi projektek miatt)
  • Önálló munkavégzés
  • Flexibilitás

Előnyök:

  • ASP.NET MVC, ASP.NET Core
  • WCF, JSON alapú REST API-k
  • Javascript, jQuery, AngularJS / Angular/React
  • HTML, CSS
  • Entity Framework / NHibernate
  • Git
  • Agilis módszertanok
  • Banki vagy biztosítási vagy oktatási domain ismerete
  • Frontend fejlesztői tapasztalat

  • Budapesten belül: iroda (Árpád híd közelében), illetve ügyfeleknél
  • Külföldi projektfeladatnál eseti kiutazásokkal (Belga-Holland)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

how to apply