A magyar piacon 1998 óta meghatározó szerepet játszó, számítástechnikai és fotókereskedelmi vállalatcsoportunk IT csapatába keresünk rátermett és tanulékony jelentkezőt,

.NET Fejlesztő

pozícióba.

Feladatok:

  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • .NET alkalmazásfejlesztés és technikai támogatás
  • Fejlesztések dokumentálása

Elvárások:

  • C#
  • MS SQL ismerete
  • JavaScript

Előny:

  • ASP.NET MVC
  • Entity Framework
  • SVN vagy más verziókezelő ismerete
  • MS SQL Szerverrel vagy PostgreSQL-el szerzett tapasztalatok
  • Active Directory, Exchange alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
  • Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1131 Reitter Ferenc utca 132. "B" épület

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Szoftverfejlesztő / Szoftvertesztelő)