CMO24 Zrt.
  • A CMO24 Zrt magyar és nemzetközi piac számára biztosít magas minőségű, felhő alapú rendszert. Modern technológiákat alkalmazva, .NET és Azure környezetben fejlesztve készítünk világszínvonalú megoldásokat.

  • .Net fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      - Szoftver fejlesztési és dokumentálási feladatok elvégzése

      - Szakmai követelmények alapján minőségbiztosítási tevékenységek elvégzése

      - Részvétel a fejlesztési folyamatokban agilis módszertanok szerint

      - Napi tevékenységből eredő ad-hoc problémák elhárítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - 1-3 év .NET fejlesztői munkatapasztalat

      - GIT verziókezelő ismerete

      - Szakmai angol dokumentáció megértése

      - Absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet

      - Tanulási hajlandóság, önfejlesztés igénye

      - Rugalmas hozzáállás, nyitottság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Microservices architektúra ismerete

      - .NET Core, Microsoft Azure ismeretek

      - Agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete, gyakorlati tapasztalat

      - Visual Studio mélyreható ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1064 Budapest, Rózsa utca 57.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük, csatolja magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát!