.NET fejlesztő

Magyar tulajdonú és vezetésű cégünk multinacionális és pénzügyi cégek részére fejleszt egyedi megközelítésű piacvezető workflow (www.andoc.hu) és feladatkezelő szoftvert. Ügyfeleink igénye és a saját víziónk alapján fejlesztjük a több száz paraméter beállításával testreszabható több rétegű üzleti rendszerünket. Nemzetközi terjeszkedés miatt tehetséges kollégákkal szeretnénk bővíteni a 40 fős csapatunkat, akik részesei akarnak lenni ennek az izgalmas kutató/fejlesztő munkának.

Főbb feladatok, munkák:

  • Alkalmazás (winforms, service, web service, eXpressApp) fejlesztés C# nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség és/vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • 3-5 éves releváns munkatapasztalat (csoportban, de önállóan)
  • C# 6.0 nyelv magas szintű ismerete
  • Visual Studio fejlesztői környezet magas szintű ismerete
  • (MS) SQL haladó szintű ismerete
  • Objektumorientált fejlesztői szemlélet
  • Rendszerszemlélet, precizitás, következetesség (standarditás)
  • Megfelelően tagolt, átlátható, érthető, kommentelt kódírásának képessége, amely kód megfelel a publikált ajánlásoknak
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Angol nyelvtudás (képes angol nyelvű szakmai anyagokat olvasni, videókat megtekinteni és megérteni)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • XAF vagy bármilyen ORM alapú keretrendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Stabil, versenyképes jövedelem
  • Kreatív környezet
  • Igényes, magas szintű zöldövezeti munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (képzések, konferenciák)
  • Fiatal, barátságos csapat
  • Céges laptop, céges telefon
  • Ingyenes parkolási lehetőség biztosítva

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.