Köszöntjük az osztrák érdekeltségű BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalatánál, Magyarország vezető műszaki szolgáltatójánál!

Cégünk 130 IT-specialista és mérnök-szakember összefonódó tudásával 3 évtizede fejleszt komplett vagy részmegoldásokat különböző nagyságú vállalatok számára az ipar valamennyi szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén teljesítő projektcsoportjainkban nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:
.NET FEJLESZTŐ
Feladatok:
  • Komplex tárolt eljárások fejlesztése és performancia tuning
  • Full stack fejlesztési feladatok teljes körű ellátása
  • User Interface fejlesztés (WinForms, UWP felület)
  • Tesztciklusokban való aktív részvétel a fejlesztői csoport keretében
  • Tesztvezérelt fejlesztés és UNIT tesztelési folyamatokban való részvétel
  • Változatos technológiák, fejlesztési felületek és fejlesztési eszközök széleskörű használata (WCF, SQL Server, Visual Basic .NET, C#, Infragistics, UWP)
  • Részvétel egy agilis módszertan szerint működő multinacionális csapat mindennapjaiban
Elvárások:
  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns tapasztalat. Net fejlesztési területen
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Előny:
  • WCF, SQL Server ismerete
  • Infragistics felhasználói felület fejlesztő eszköz ismerete
Amit kínálunk:
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és munkatapasztalattól függően (béren kívüli juttatás, havi jutalom, albérlet- és utazási támogatás)
  • Rugalmas munkaidő és távmunka végzési lehetőség a projekt függvényében
  • Változatos és iparág-specifikus projektek
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Az informatikai és mérnöki know-how kapcsolódásából származó előnyök
  • Szakmai és személyes fejlődés biztosítása képzések által
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • Közel 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága
Munkavégzés helye:
Budapest
Felkeltettük az érdeklődését? Akkor szívesen megismernénk! Jelentkezzen hozzánk még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával.

BEKO Engineering Kft.
Recruiting | 1117 Budapest, Budafoki út 56. B épület/2.
Tel.: +36/1/309 7600
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.