.NET fejlesztő (B100NF)

    Partnerünk 2007-ben alakult magyar vállalkozás, mely a mai napig magyar tulajdonban van. Jelenleg 40 fővel dolgoznak. Projektjeit változatosak, mindig új kihívásokat és újításokat tartogatnak. Elsősorban webfejlesztéssel, arculattervezéssel foglalkoznak, olyan partnerekkel dolgoznak együtt, mint a Hilltop, Sziget, Hyundai, Burger King.Helyileg a 9. kerületben találhatóak a metrómegállótól pár perc sétára.

Feladatok:

  • Webes és felhő alapú alkalmazásfejlesztés
  • Nagyvállalati megoldások fejlesztése
  • Hibajavítás, tesztelés (részvétel az automatizált tesztek tervezésében)
  • Részvétel nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben

Elvárások:

  • C# nyelv használatában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • ASP.NET MVC
  • HTML, CSS, Javascript, JQuery tapasztalat
  • MSSQL
  • Jó probléma megoldó készség
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • ASP.NET Core
  • WCF, Rest API
  • NoSQL adatbázis ismeret
  • Felhő alapú fejlesztési tapasztalat (Azure vagy Google Cloud)
  • Agile/SCRUM tapasztalat

Amit kínálnak:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Az iroda a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető
  • Szakmai fejlődést biztosítanak, mivel nyitottak új technológiákra, segítenek és komolyan veszik az egyéni fejlődést és előremenetelt

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.