Stabil piacvezető tulajdonosi háttérrel rendelkező partnerünk keres csapatába bővülés szempontjából .net fejlesztőt leginkább senior szintre, de ha talpraesett junior vagy is szívesen várják jelentkezésed.

.NET fejlesztő (B44CF)

Feladatok:

  • Egy olyan felhő alapú (Azure) patikai szoftver fejlesztése C# (WPF)-ben, amely teljes körűen támogatja a patikák működését
  • Ügyviteli szoftver fejlesztése, új funkciókkal bővítése
  • Felhasználói interfész, üzleti logika valamint adatelérési réteg fejlesztése
  • Hibajavítás, tesztelés (részvétel az automatizált tesztek tervezésében, de már van tesztelő csapat)
  • Aktív tagja lenni a scrum csapatnak.

    Tervek a cégnél, amelyek megvalósításában részt vehetsz:
  • patikai hálózatok kezelése / több partner patika egy felületen keresztül történő irányítása
  • szociális otthon kezelés – bizományos értékesítés támogatása
  • webshop kialakítás és integráció
  • megképződő patikai adatokból BI rendszer és elemző felületek készítése
  • termék ajánlások, értékesítés ösztönző programok támogatása
  • üzleti adatok, előrejelzések, vezetői döntéstámogatás
  • mobil applikáció illetve tablet-en működő felült fejlesztése
  • rendszer automatizmusok megtervezése és fejlesztés / automatikus rendelések és működés előrejelzések alapján
  • patikai robot rendszerek vezérlése

Elvárások:

  • Microsoft Visual Studio és C# alapos ismerete
  • MS SQL Server és SQL nyelv alapos ismerete, adatbázis tervezési gyakorlat
  • Önállóság, minőség iránti elkötelezettség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, fejlett rendszerszemlélet
  • Angol közép szintű szövegértés, szakmai anyagok megértése

Előny:

  • Rx (Reactive Extensions) ismerete
  • Ügyviteli rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Egészségügy vagy gyógyszerészet területén szerzett tapasztalat
  • Többrétegű szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: Scrum)
  • Verziókezelő (pl.: Subversion, GIT) és projekt mng. eszköz rutinszerű használata
  • T-SQL fejlesztői gyakorlat
  • Objektum orientált ismeret és UML modellezési képesség
  • Tesztelési módszerek (unit test, automated GUI test) ismerete, használata
  • Cloud technológiák (pl.: Azure) ismerete

Amit kínálnak:

  • Laza környezet
  • Belvárosi iroda
  • Rugalmasság
  • Stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.