In mid Air ERP Kft.
  • Az IMA ERP egy közepes méretű vastag klienses ERP rendszer amelynek célpiaca a mikro és KKV szektor. Nagyon erős pénzügyi és könyvelési funkcionalitással rendelkezik, ezért ügyfeleink jelentős része könyvelő iroda, illetve olyan vállalkozások akik az egyéb megoldásainkat használják (készlet kezelés, webshop kapcsolatok, munkalap kezelés, ajánlat készítés...)

    Az IMA ERP-t fejlesztő In mid Air ERP Kft. magyar vállalkozás, melyben egyenlőre kicsi, de folyamatosan bővülő csapatban szolgáljuk ki az ügyfeleinket.

    Jelenlegi kihivásunk, hogy gyorsabban szeretnénk reagálni a beérkező ügyfél visszajelzésekre és igényekre.

    Jövőbeli terveinkben pedig olyan megoldások kialakítására törekszünk melyek egyedivé teszik a szoftverünket az érintett piacokon, illetve kihasználják a felhő alapú működés előnyeit. Pl.: most készül el a dokumentum feltöltő mobil app-unk, feltöltött számlák utólagos hitelesítésével foglalkozunk ezzel megvalósítva a hiteles papírmentes pénzügyeket....

  • Csatlakozz hozzánk

    .NET C# fejlesztő (RÉSZMUNKAIDŐ + TÁVMUNKA)

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Szia!

      Csapattagot keresünk saját ERP rendszerünk üzemeltetési és fejlesztési feladatainak ellátására. Részmunkaidőben, távmunkában ellátható feladatkörrel!

      Kifejezetten hosszú távra keresünk kollégát, így számunkra akkor vagy ideális jelölt, ha vannak már egyéb munkáid / projektjeid és ezek kiegészítéseként keresel még kihívásokat.

      Induláskor heti 10, később projekt alapon (folyamatosan vannak projektek:) ) 20 vagy annál több óra munkavégzéssel. A heti 10 órában az ügyfélszolgálati tevékenységünk támogatása a feladat, adatok rendezgetése (MySQL / MariaDB) apróbb funkciók fejlesztése és javítása. Projekt alapon pedig komplett funkciók megvalósítása.

      Alvállalkozói és alkalmazotti munkaviszony is lehetséges. Fizetés: óra alapú elszámolással, megegyezés szerint :).

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - legalább 3-5 év .NET C# fejlesztői tapasztalat

      - középszintű ismerete valamely SQL adatbázis rendszernek

      - heti 6 óra munkavégzés legalább 2 részre osztva, munkanapokon, munkaidőben legyen elvégezve

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - PHP-ben szerezett tapasztalat (jövőbeli fejlesztéseinkhez lehet rá szükség)

    Amit kínálunk:

      - részmunkaidő

      - távmunka

      - korrekt fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • IT, fejlesztési vezető
    • Programozó, Fejlesztő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra
    • Távmunka/otthoni munka
    • Vállalkozói, szerződéses

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Otthonról végezhető

    Havi nettó fizetési keret:

    240 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Legyél kedves önéletrajzot mellékelni jelentkezésedhez!