eSpirit Kft. (ESPIRIT KFT)
  • Cégünk 17 éve foglalkozik közép- és nagyvállalati üzleti, line of business alkalmazások fejlesztésével, vállalatok digitalis átállásával kapcsolatos tanácsadással, szolgáltatásokkal. Cégünknél szinte folyamatos a K+F tevékenység. Csapatunk szinte kizárólag senior szakértőkből áll, és a rendszeres tudástranszferek biztosítják a tapasztalatok megosztását, elsajátítását a fejlődni vágyó új kollégák számára.
  • Csatlakozz hozzánk

    .Net C# fejlesztő

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Cégünk régi és új projektjeihez keresünk .NET fejlesztőt. Feladata lesz izgalmas, változó iparágakból érkező nagyvállalati ügyfeleinknek kivitelezett alkalmazásfejlesztési projektekben való részvétel. Az új munkatárstól vezető szakértőink támogatása mellett, alaposan megtervezett rendszerek fejlesztését várjuk el.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legyél tisztában szakmád elméleti hátterével
      • legyen magabiztos .NET tudásod
      • SQL tudás, tapasztalat
      • ismerd a web service alapú architektúrát
      • legyen ASP.NET MVC múltad, ismereted
      • legyen 3-5 évnyi alkalmazásfejlesztési projekt tapasztalatod
      • legyél önálló, de merj kérdezni, kiolthatatlan tudásvágy égessen

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ha érdekel mobilfejlesztési irány
      • ha nyitott vagy a változatos feladatokra, projektekre
      • ha az önálló munkavégzés (pl: home office) nem okoz hatékonyság csökkenést a munkádban

    Amit kínálunk:

      • családias légkör
      • referencia értékű projektek
      • fejlődési lehetőség, kihívások
      • tudás-, és teljesítmény arányos bérezés

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után küld el a magyar, vagy angol nyelvű önéletrajzodat. Várjuk jelentkezésedet!