Crystal Clear Solution Korlátolt Felelősségű Társaság

.net c# fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

Térinformatikai projekthez keresünk olyan .NET fejlesztőt csapatunkba, aki:
  • Feladatod lesz egy mobil és web alapú térinformatikai rendszer fejlesztése és támogatása megfelelő tudás után.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • rendelkezik .NET alapokkal
  • alap SQL tudással
  • web service alapú architektúra ismeretével
  • ASP.NET MVC ismeret
  • legyél önálló (merj kérdezni pl.), kiolthatatlan tudásvágy égessen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mobilfejlesztéshez érdeklődés (Xamarin, később MAUI)
  • Nyitott személyiség
  • Önálló munkavégzés (home office miatt) - Lásd lentebb.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, mondjuk tényleg, nem csak ide írtuk
  • Legyél nálunk Full Stack fejlesztő biztos alapokkal
  • referencia értékű projekt
  • fiatalos csapat
  • nem kell kitalálnod, hogy mi a napi feladat, de nem fogunk óránként ellenőrizni, jelezned kell, ha megakadtál
  • természetesen támogatást, vezetőfejlesztőt kapsz!
  • kihívások
  • tudásarányos bérezés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Nógrád megye, Pest megye

Kérem csatolja szakmai CV-jét a jelentkezéshez.