Business Solution Informatikai Zrt.
  • A Business Solution Informatikai Zrt. csapatába keresünk fejlesztő munkatársat: .NET C# pozícióra.

  • .Net C# fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      - Szoftver életciklusának feltárása.

      - Rendszertervek elkészítése.

      - Program visszafejtése során felfedezett hibák, anomáliák dokumentálása.

      - Alkalmazás tesztelésének teljes körű dokumentálása.

      - Felfedezett hibák javításában történő részvétel.

      - Hatékony együttműködés a csapat tagjaival.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      -.Net architektúra alapos ismerete (minimum 3 év)

      - Microsoft technológiákkal szerzett szoftverfejlesztési tapasztalat (minimum 3 év)

      - Design patternek alkalmazása

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      -Jó probléma megoldó képesség

      - IIS ismeretek

      - Middleware ismerete

    Amit kínálunk:

      - Hosszútávú munkalehetőség

      - Stabil jövedelem

      - Kiemelkedő bérezés

      - Folyamatos képzés és szakmai segítség

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1134 Budapest, Gidófalvy Lajos utca 3.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    - Fényképes önéletrajz

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.