.Net Architekt (B03DNA)

Magyar tulajdonú, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünk dinamikusan fejlődő laza és barátságos csapatába keresünk szoftver architekt kollégát.

Feladatok

  • Szoftver rendszerek tervezése, létező rendszerek kiterjesztése.
  • Fejlesztőcsapatok mentorálása, vezetésük támogatása.
  • Pre-sales technológiai támogatása.
  • Üzleti döntések támogatása, kapcsolattartás megrendelő oldali stakeholderekkel.
  • Céges szintű technológiai stratégia szakmai támogatása.

Elvárások

  • Legalább 7 év .Net fejlesztői tapasztalat, enterprise fókusszal.
  • Elosztott rendszerek mély ismerete.
  • DDD, vagy más domain modellezési metodológia használatában szerzett jártasság.
  • Patternek és anti-patternek ismerete, készségszintű alkalmazása.
  • Jó kommunikáció, jó konfliktuskezelés.
  • Private és public cloud megoldások használatában szerzett tapasztalat.
  • Agilis és klasszikus projekttapasztalat.
  • Proaktív, célorientált attitűd.

Előny

  • Több programozási nyelv és paradigma átfogó ismerete.
  • Enterprise domainen kívüli tapasztalat (pl. telekommunikáció, IoT).
  • XP-tapasztalat.

Egyéb információ

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, szülinapi tortázás, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok)
  • Belső képzések valamint képzés-támogatás
  • Angol oktatás
  • Gyümölcskeddek és -csütörtökök – változatos gyümölcsválaszték heti kétszer az egészséges életmód jegyében

Sector(s):

  • IT Development
  • Programmer, Developer
  • Full time

Experience required:

  • 5-10 years professional experience

Required language level:

  • English - basic/conversational

Job location:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.