Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Ekron Consulting Kft. győri, belvárosi irodájába teljes munkaidős

Népegészségügyi koordinátor

munkatársat keres.

Működési terület:

    Győr városban, praxisközösségi szinten, 8 orvosi praxis bevonásával, 20 hónapon át megvalósítandó egészségügyi, egészségfejlesztési, prevenciós program lebonyolításához keresünk népegészségügyi koordinátort.

Feladatok:

  • A szakmai vezető utasításai alapján elkészíti a praxisközösség szakembereinek feladataival kapcsolatos munkatervet.
  • Javaslatot készít a prevenciós szolgáltatások hatékony megvalósításához.
  • Irányítja az egészségállapot-felmérések megszervezését, az egészség-állapot felmérésre való behívásra tervet készít.
  • Részt vesz a praxisközösségi többletszolgáltatások kivitelezésének a helyi irányelveinek a meghatározásában.
  • Rendszeresen egyeztet a szakmai vezetővel a praxisközösségben tervezett és folyamatban lévő tevékenységekről.
  • Szervezi és irányítja a többletszolgáltatások megvalósítását, felügyeli a szolgáltatások hatékony kivitelezését, a szabályszerű adatrögzítést, és a kockázatértékeléssel kapcsolatos kommunikációt. Szervezi és összehangolja az irányítása alá tartozó szakemberek munkáját.
  • Ellenőrzi a praxisközösségi dolgozók beszámolóinak elkészítését, szakmai és tartalmi megfelelőségét.
  • A szakmai vezetővel együttműködve megszervezi és lebonyolítja a praxisközösség értekezleteit.
  • A szakmai vezetővel együttműködve kapcsolatot tart a helyi partnerszervezetekkel (helyi önkormányzatokkal, kisebbségi önkormányzatokkal, egészségügyi ellátást biztosító intézményekkel, civil szervezetekkel, helyi vállalkozásokkal) annak érdekében, hogy a praxisközösségi többletszolgáltatásokhoz a lakosság minél nagyobb arányban hozzájuthasson. Szükség esetén együttműködési megállapodás megkötését kezdeményezi a praxisközösségi koordinátornál.
  • Saját beszámolási kötelezettségének határidőben eleget tesz.

Elvárások:

  • Felsősokú, népegészségügyi vagy egészségügyi végzettség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Szakmai tapasztalat egészségügyi, prevenciós vagy projekt lebonyolítási területen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (bruttó 300.000 Ft + autófutás)
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkahelyi telefon és laptop
  • Korszerű munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Egészségügyi szakember
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Fényképes szakmai önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud jelentkezni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Népegészségügyi koordinátor
  • Rövid pozíció név: Népegészségügyi koordinátor
  • Hirdető cég: Ekron Consulting Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: A szakmai vezető utasításai alapján elkészíti a praxisközösség szakembereinek feladataival kapcsolatos munkatervet. Javaslatot készít a prevenciós szolgáltatások hatékony megvalósításához. Irányítja az egészségállapot-felmérések megszervezését, az egészség-állapot felmérésre való behívásra tervet készít. Részt vesz a praxisközösségi többletszolgáltatások kivitelezésének a helyi irányelveinek a meghatározásában. Rendszeresen egyeztet a szakmai vezetővel a praxisközösségben tervezett és folyamatban lévő tevékenységekről. Szervezi és irányítja a többletszolgáltatások megvalósítását, felügyeli a szolgáltatások hatékony kivitelezését, a szabályszerű adatrögzítést, és a kockázatértékeléssel kapcsolatos kommunikációt. Szervezi és összehangolja az irányítása alá tartozó szakemberek munkáját. Ellenőrzi a praxisközösségi dolgozók beszámolóinak elkészítését, szakmai és tartalmi megfelelőségét. A szakmai vezetővel együttműködve megszervezi és lebonyolítja a praxisközösség értekezleteit. A szakmai vezetővel együttműködve kapcsolatot tart a helyi partnerszervezetekkel (helyi önkormányzatokkal, kisebbségi önkormányzatokkal, egészségügyi ellátást biztosító intézményekkel, civil szervezetekkel, helyi vállalkozásokkal) annak érdekében, hogy a praxisközösségi többletszolgáltatásokhoz a lakosság minél nagyobb arányban hozzájuthasson. Szükség esetén együttműködési megállapodás megkötését kezdeményezi a praxisközösségi koordinátornál. Saját beszámolási kötelezettségének határidőben eleget tesz.
  • Elvárások: Felsősokú, népegészségügyi vagy egészségügyi végzettség Jó kommunikációs képességek Csapatmunkára való képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-16
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: Ekron Consulting Kft.>