Nemzetközi ügyfélkapcsolati munkatárs

A Medicover Közép-Kelet-Európa vezető magán-egészségügyi szolgáltatója budapesti munkavégzéssel Nemzetközi ügyfélkapcsolati munkatársat keres

Feladatok:

  • Kapcsolatok kiépítése és ápolása, együttműködések kialakítása, az érdeklődő ügyfelek bizalmának elnyerése.
  • Kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel az igény felmerülésétől a kezelés végéig (telefonon és írásban egyaránt).
  • A fogorvosok által készített kezelési ajánlatok menedzselése az ügyfelek és az orvosok között.
  • Külföldi ügyfelek fogászati kezelésének megszervezése.
  • Az ügyfelek Magyarországra történő utazásának megszervezése.
  • Partneri csatornák működtetése, és új nemzetközi partneri kapcsolatok felkutatása.
  • Ügyfélhívások indítása, adminisztrálása, utánkövetése.
  • Társterületek támogatása a cégcsoporton belül.
  • Riportok, havi jelentések készítése.

Munkavégzés helye:

Budapest

Elvárások:

  • Folyékony ANGOL nyelvtudás. Második nyelv (NÉMET, vagy FRANCIA) ismerete előny.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Önállóság, terhelhetőség, precizitás.
  • Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés.
  • Erős ügyfélközpontú beállítottság, kiváló kommunikációs készség, határozott

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot.
  • Kihívásokkal teli munkakört és kiváló lehetőséget a szakmai tapasztalatszerzésre Magyarország vezető magánegészségügyi ellátójánál.
  • Betanítást, megbecsülést, dinamikus csapatot, és teljes munkaidős, hosszú távú, stabil munkahelyet.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz beküldésével, pozíció és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.