Forte Spedition GmbH

Nemzetközi szállítmányozási ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • fuvarszervezés
  • adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi
  • saját gépkocsi
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Német - felsőfokú, tárgyalóképes nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol - középfokú, kommunikációképes nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Tőkeerős magyar szállítmányozási vállalat munkatársat keres Bécsbe, nemzetközi szállítmányozási ügyintéző munkakörbe, osztrák bérezéssel (cca. bruttó 2250 EUR/hó illetve kollektív szerződés szerint). Betanulás után, rátermettség esetén vezetői munkakör betöltése is lehetséges.
    Társalgási szinten beszélsz németül? Érdekelnek a kihívások? Ez a szakma hosszútávú, biztos egzisztenciát biztosít neked és családodnak.
    Ne riasszon vissza, hogy mást tanultál, hogy nem értesz a logisztikához, a szállítmányozáshoz!
    Szeressél dolgozni, akarjál tenni valamit magadért, legyenek belső értékeid - mi megtanítjuk a szakmát, ha van rá képességed, segítünk vezetővé válni!
    Ha rendelkezel min. érettségivel, saját gépkocsival, a számítógépet felhasználói szinten ismered, nálunk a helyed!
    Vezetői kinevezésed esetén szolgálati gépkocsit és lakást biztosítunk Bécsben 1 év után. Részt vehetsz külföldi szakmai fórumokon, képzéseken.
    A felkészítés Budapesten történik 3-6 hónapig, ahol szolgálati lakásban lakhatsz.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Wien, Ausztria

Jelentkezési határidő:

2019. 03. 27.

Fényképpel ellátott önéletrajz.
Interjú: akár skype, akár személyesen.