Nemzetközi marketing menedzser

Főbb feladatok

  • Nemzetközi marketing menedzserként a számodra kijelölt Egis leányvállalatok, stratégiai és operatív marketing tevékenységét fogod koordinálni és támogatni.
  • Te foglalkozol majd a rendszeres termék-, piac-, versenytárselemzéssel nemzetközi és regionális szinten.
  • A meglévő termékek és új termékbevezetések stratégiájának kidolgozásában és megvalósításában is nagy szereped lesz.
  • A kitűzött üzleti célok elérése érdekében fejlesztési javaslatokat kell tenned marketing, eladásnövelés, termékfejlesztési szempontokból, valamint az eladás növelésének érdekében különböző marketing projekteket is indítani fogsz.
  • Részt veszel majd a területedhez tartozó termékek eladási terveinek vizsgálatában, a terv realitásának megítélésében,
  • A helyi termékmenedzser csapattal szorosan együtt fogsz dolgozni, támogatnod, mentorálnod kell őket.
  • Promóciót segítő szakmai háttér- és tréninganyagok készíttetésével is a munkád részét képezi majd.
  • Aktív üzletfejlesztési folyamatokban is szereped lesz; javaslatokat kell tenned a kifejlesztendő termékekre
  • A régiós országokból beérkezett javaslatokat, előrejelzéseket véleményezned kell és ezeket az üzletmenetbe a termékportfólió-fejlesztési menedzserekkel együttműködve fogjátok beépíteni.

  • orvos, gyógyszerész, vagy egyetemi (Msc) szintű közgazdász végzettséggel rendelkezel
  • szereztél már tapasztalatot gyógyszeripari területen,
  • minimum 3-5 év termékmenedzseri és/vagy üzletfejlesztési tapasztalatod van
  • magabiztos, tárgyalási szintű angolnyelv-tudásod van, mivel munkád során napi szinten kell használnod
  • az MS Office programokat felhasználói szinten ismered (kiemelten az excelt),
  • jó elemzőkészséggel, lényeglátási és szintetizáló készséggel rendelkezel, proaktívan és precízen végzed a munkádat, jól kommunikálsz, és a konfliktusokat is tudod kezelni.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Dermatológiai terápiás területen szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amiért érdemes minket választanod:

  • Amiért érdemes minket választanod:
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, barátságos kollégákkal vár Téged
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.