TRANSINTERTOP Kft.
  • A Transintertop Kft. Magyarország egyik legnagyobb nemzetközi közúti fuvarozással foglalkozó családi vállalata.
    Megnövekedett megbízói igények kiszolgálásához várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat az alábbi munkakörbe

  • Nemzetközi (közúti) fuvarszervező

    Munkvégzés helye: Környe vagy Budapest

    Főbb feladatok, munkák:

      • nemzetközi közúti fuvarok szervezése
      • beérkező export/import megrendelések ellenőrzése, egyeztetése, rögzítése, nyomon követése, visszaigazolása
      • ügyfél reklamációk kezelése, szükség esetén továbbítása
      • árajánlatok kidolgozása, kezelése
      • fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása
      • szoros együttműködés a társosztályokkal
      • kapcsolattartás a külföldi és belföldi ügyfelekkel, alvállalkozókkal
      • ügyfélportfólió megtartása és bővítése
      • üzletszerzésben való aktív részvétel az értékesítési csapat támogatásával, új ügyfélszerzés
      • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • min. középfokú iskolai végzettség (szakirányú végzettség előnyt jelent)
      • angol nyelvtudás legalább középfokú ismerete
      • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
      • 1-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben (szállítmányozási szektor)
      • meglévő ügyfélkör előnyt jelent

    Amit kínálunk:

      • stabil vállalati háttér
      • modern iroda, fiatalos munkahelyi légkör
      • versenyképes fizetés
      • szakmai fejlődési lehetőség
      • céges laptop és mobiltelefon

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Környe, Budapest

    Fényképes önéletrajzzal, magyar és angol nyelven, bérigény megjelölésével