Premium Sport Kft.
  • A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája. Cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékei elérhetőségét. Olyan nőket és férfiakat célzunk meg termékeinkkel, akik a klasszikus vonalak és az aktuális trendek jellemző jegyeinek kombinációját kedvelik.

    Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

    Folyamatosan bővülő kiskereskedelmi hálózatunk irányítására keressük vezetői tapasztalattal rendelkező Munkatársunkat.

  • Nemzetközi kiskereskedelmi igazgató

    Főbb feladatok, munkák:

      • A meglévő márkabolt hálózat irányítása és fejlesztése Magyarországon, Szlovákiában és Csehországban (18 márkabolt – 75 fő)
      • Márkabolt hálózatunk további nemzetközi terjeszkedésének irányítása, kiépítése, valamint integrálása az értékesítési szervezetbe
      • Retail stratégia meghatározása összhangban a cég üzleti terveivel
      • Country Managerek feladatainak és felelőségi körének meghatározása, feladatok kiosztása, teljesítmény visszamérése és értékelése
      • Piaci visszajelzések és lehetőségek elemzése, konkurencia figyelése
      • Együttműködés társosztályokkal (HR, B2B értékesítés, marketing, logisztika, pénzügy, gyártás,)
      • Retail és marketing rendszer összehangolása
      • Stratégiai partnerekkel, bérbeadókkal való kapcsolattartás, üzleti tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
      • Új üzletnyitások kivitelezésével kapcsolatos munkák megszervezése, koordinálása, szerződések megkötése
      • Kiskereskedelmi területre vonatkozó KPI-ok meghatározása és megvalósítása
      • Riporting rendszer működtetése
      • Oktatási, képzési rendszerek irányítása és fejlesztése
      • A cég pozíciójának erősítése a hazai és a nemzetközi piacon
      • Közvetlen riportálás az ügyvezető igazgató felé

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú kereskedelmi/gazdasági végzettség
      • 5-10 év vezetői tapasztalat értékesítési területről
      • Ruházati márkabolt hálózat működtetésében szerzett több éves tapasztalat
      • Nemzetközi terjeszkedésben szerzett tapasztalat
      • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
      • Folyamatszemlélet, strukturált gondolkodásmód
      • Képes a meglévő kereteken kívül gondolkodni, magas fokú innováció jellemzi
      • Határozott, siker- és eredményorientált
      • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
      • Elkötelezettség és személyes hatékonyság jellemzi
      • Rugalmasság a munkavégzés során (külföldi utazások)
      • MS Office haladó ismeret (főleg Excel)
      • B kategóriájú jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Német és/vagy egyéb nyelvek ismerete

    Amit kínálunk:

      • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, innovatív vállalati környezet
      • Versenyképes jövedelem
      • Dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
      • Szakmai és piaci kihívások
      • Céges autó

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1033 Budapest, Szőlőkert utca 4..

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon

    A jelentkezéshez részletes szakmai önéletrajzot várunk.