Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ha kedveled a pörgést és a kihívást, szeretsz önállóan dolgozni, a magad ura lenni és szívesen elsajátítanád egy izgalmas szakma fortélyait, akkor légy tagja egy profi szakértői csapatnak!

Nemzetközi kárszakértő

Miért jó döntés ez számodra?

  • Stabil háttérrel rendelkező, bővülő vállalkozás tagja lehetsz
  • Hosszú távra terveznek Veled!
  • Versenyképes alapbérben és egyéb juttatásokban részesülsz
  • Autót, laptopot és telefont kapsz – Saját használatra is!
  • Külföldi utak - nemzetközi esetek kivizsgálásában való részvétel

Mik lesznek a feladataid?

  • Elsősorban vállalati biztosításokkal kapcsolatos kárszemlék, egyeztetések elvégzése Magyarországon és külföldön
  • Elemzések, értékelések, riportok készítése – magyar és angol nyelven
  • Kapcsolattartás biztosítótársaságokkal, partnerekkel
  • Kárrendezési osztályok támogatása
  • A beérkező kárügyek kivizsgálása, helyszíni kárszemlék, kárszámítás készítése a szerződés feltételeinek megfelelően, a kapcsolódó adminisztrációs munka elvégzése

Mit várnak majd tőled?

  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdász végzettséget
  • Angol nyelv magabiztos szintű ismeretét
  • ELŐNY: biztosítói vagy kárszakértői munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook)
  • B kategóriás jogosítványt
  • Jó kommunikációs készséget

Munkavégzés helye

Budapest, XXI. kerület

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Profession Services>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Nemzetközi kárszakértő
  • Rövid pozíció név: Kárszakértő
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Elsősorban vállalati biztosításokkal kapcsolatos kárszemlék, egyeztetések elvégzése Magyarországon és külföldön Elemzések, értékelések, riportok készítése – magyar és angol nyelven Kapcsolattartás biztosítótársaságokkal, partnerekkel Kárrendezési osztályok támogatása A beérkező kárügyek kivizsgálása, helyszíni kárszemlék, kárszámítás készítése a szerződés feltételeinek megfelelően, a kapcsolódó adminisztrációs munka elvégzése
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki vagy közgazdász végzettséget Angol nyelv magabiztos szintű ismeretét ELŐNY: biztosítói vagy kárszakértői munkatapasztalat Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook) B kategóriás jogosítványt Jó kommunikációs készséget
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.04.24