Nemzetközi kapcsolatok gyakornok

Bruttó 2 300 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1092 Budapest, Köztelek utca 6.

Az Országos Betétbiztosítási Alap (OBA) budapesti székhelyű, de országos hatáskörű, a betétbiztosítás révén a bankbetéteket és a betéteseket védő szervezet, mely a pénzügyi stabilitási védőháló részeként több mint 29 éve végzi a betétesek kártalanítását.
Az OBA kiterjedt nemzetközi kapcsolatrendszerrel rendelkezik, alapító tagja a betétbiztosítók európai és világszervezetének (EFDI, ill. IADI), multilaterális és bilaterális együttműködési megállapodásai vannak számos EU-s és EU-n kívüli ország betétbiztosítójával.

Főbb feladatok, munkák:

A nemzetközi kapcsolatokért felelős terület munkájának támogatása:
  • nemzetközi levelezés
  • nemzetközi egyeztetések/konferenciák előkészítése
  • prezentációk, ill. megbeszélésekről rövid emlékeztetők készítése
  • nyilvántartások vezetése
  • felkészítők/policy összefoglalók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőoktatási intézményben nappali tagozatos hallgatói jogviszony, legalább hat lezárt félévvel
  • Pénzügyi szektor és a nemzetközi kapcsolatok iránti szakmai érdeklődés
  • Szorgalom, proaktivitás, önállóság, precizitás, kezdeményező készség, tulajdonosi szemlélet
  • Jó kommunikációs készség, felsőfokú angol nyelvtudás (nem várunk nyelvvizsgát)
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint, Teams, stb.) felhasználói szintű, magabiztos használata, digitális megoldások iránti nyitottság
  • Heti átlag min. 20-30 óra munkavégzés, min. 3 hónapon át, rugalmas, megegyezés szerinti időbeosztásban (nyaraláshoz és egyéb elfoglaltságokhoz igazodóan)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelven felüli idegen nyelv ismerete, legalább középfokú spanyol, német vagy francia nyelvtudás (nem várunk nyelvvizsgát)
  • Irodai környezetben, ill. nemzetközi kapcsolatok terén szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Pozitív, barátságos légkör, lehetőség értékes szakmai tapasztalatszerzésre, fejlődésre
  • Igényes irodai környezet
  • Pozíciónak megfelelő, piacképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

A jelentkezem gombra kattintás után csatold, a neved, telefonszámod és e-mail címed és/vagy önéletrajtod!