Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI IPAR 4.0 PROJEKTMÉRNÖK

(16-0513)

pozícióba.

Feladatok:

  • Globális szinten 9 telephely gyárainak Ipar 4.0 stratégiájának összehangolása, best practice-ek bevezetése,
  • Gyártástámogató alkalmazások specifikálása, fejlesztése, bevezetése,
  • Gyártási informatikai rendszerek üzemeltetése, fejlesztése és a felmerülő hibák elhárítása,
  • Meglévő folyamatok digitalizálása, automatizálása,
  • Közreműködés a gyári stratégia megvalósításában,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: kifejezetten ipar 4.0 projektek területe),
  • Automatizálás területén szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, külföldi utazások.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0513”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.