DALMA-SPED 2004 Kft
Munkatársat keresünk

Nemzetközi gépjárművezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Győri telephelyű (9028 Győr , Régi-Veszprémi út 14-16.) fuvarozócég nemzetközi gépjárművezetőt keres B kategóriás jogosítvánnyal hosszútávra, nem uniós munkára.

    Elvárások:

    - B kategóriás jogosítvány, gyakorlattal

    Előny:

    - Győr, illetve Győr környéki lakhely

    A pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük továbbítani.

    Illetve érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:

    Hétköznapokon 10:00-18:00 között: +36/20-358-5090 (Zsoldos Péter)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    B kategóriás jogosítvány, gyakorlattal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9028 Győr, Régi Veszprémi út 14.

A " Jelentkezem " gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!