TRANSDANUBIA Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Nemzetközi fuvarszervező

pozícióba!
A TRANSDANUBIA Logisztikai Kft. egy folyamatosan fejlődő, stabil nagyvállalat. További növekedésünkhöz keresünk motivált kollégát herceghalmi telephelyünkre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása
  • Fuvarozókkal, szállítmányozó partnerekkel való kapcsolattartás
  • Megbízókkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Együttműködés a társosztályokkal és a raktárral
  • Fuvardíj Elszámolások elkészítése
  • Gépjárművezetők folyamatos felügyelete, koordinálása, kapcsolattartás
  • A fuvarozás során felmerülő problémák gyors megoldása
  • A folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Árajánlatok készítése
  • Időkapuk ellenőrzése és foglalása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A vállalat által a munkakörhöz rendelt célkitűzések, profitabilitás teljesítése
  • Az értékesítési csapat támogatása, új ügyfelek szerzése
  • AETR ismerete
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Német vagy angol nyelv középszintű ismerete (Mindkettő ismerete előny)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség
  • Rugalmasság és hatékony problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fuvarszervezés területén szerzett többéves tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, biztos, kalkulálható jövedelem
  • Tizenharmadik havi munkabér
  • Cafeteria
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Kezdés azonnal lehetséges
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

2053 Herceghalom

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát!