Szemerey-Plus Zrt.

Nemzetközi fuvarszervező

A Szemerey - Plus Fuvarozási és Logisztikai Zrt. egy 100%-ban magyar tulajdonú magánvállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik, emellett kiemelt szerepet kap a cégnél a lendületesség, rugalmasság és egyben a szenvedélyesség is.

Társaságunk a legfejlettebb technológiát alkalmazza a fuvarozási piacon, és a lehető legbiztonságosabb szolgáltatást nyújtja partnerei felé. Ezen tudományok folyamatos fejlesztésével szeretnénk hozzájárulni ügyfeleink maximális elégedettségéhez. Kiemelt figyelmet fordítunk a társadalmi és környezeti elvárásokra. Jelenlegi flottánk mindegyike EUR 6-os kategóriájú valamint maximális életkoruk 1 év.
Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük nemzetközi fuvarszervező kollégánkat az alábbi feladatokra:

Főbb feladatok, munkák:

  • Fuvarszervezés (nemzetközi)
  • Fuvarszámlák, leigazolt szállítólevelek ellenőrzése, kezelése
  • Gépjármű flottánk gazdaságos, eredményes működtetése
  • Alvállalkozók koordinálása, autók forgatása
  • Kapcsolattartás (alvállalkozók, megbízók, sofőrök stb.)
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Gépjárművezetők kiválasztásában, oktatásában való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat logisztikai/fuvarszervezői munkakörben
  • Középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • Nemzetközi piac ismeret
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép (MS Office) ismeretek
  • Jó probléma megoldó készség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Analitikus, logikus szemléletmód
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Betanítás, szakmai támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1203 Budapest, Zodony utca 4.

Magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk!