GENERAL TRANSPORT COMPANY KFT.
  • Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cégünk gépjárműparkunk bővülése miatt keres kollégát biatorbágyi irodájába. Kizárólag saját hűtős kaminonkkal rendelkezünk.

  • Nemzetközi fuvarszervező

    Főbb feladatok, munkák:

      • Nemzetközi közúti hűtős fuvarozással kapcsolatos fuvarozói üzletek kötése és lebonyolítása
      • Kapcsolattartás a megbízó cégekkel
      • Fuvarfeladatok teljes körű lebonyolítása és adminisztrációja: ütemezés, felügyelet és optimalizálás; szállítási rendelések kezelése-, rögzítése
      • Fuvarajánlatok készítés
      • Meglévő üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
      • Felmerülő problémák kezelése, - megoldása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legalább középfokú iskolai végzettség
      • Fuvarszervezésben és szállítmányozásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
      • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
      • Jó kommunikációs képesség
      • Tervezői és szervezői képesség
      • Magabiztos, határozott fellépés
      • Nagy terhelés mellett is pontos-, megbízható munkavégzés

    Amit kínálunk:

      • Innovatív folyamatosan bővülő cég
      • Versenyképes fizetés
      • Bonus rendszer
      • Modern munkakörnyezet
      • Fiatalos dinamikus csapat
      • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Szállítmányozó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2051 Biatorbágy, Rozália park 11.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

    Részletes szakmai önéltrajz, motivációs levél