GARTNER INTERTRANS HUNGÁRIA KFT.

Téged Keresünk!

Szeretnél egy több mint 100 éves tradicionális osztrák vállalat csoport új tagja lenni?

Szállítmányozási csapatunk megerősítésére keresünk

Nemzetközi fuvarszervezőt

Az Ön feladatai:

  • Alkalmazza a szállítmányozási standardokat és irányelveket
  • Közúti szállítások (FTL/LTL) teljes körű megszervezése, lebonyolítása
  • Szállítmányok nyomon követése
  • Versenytársak nyomon követése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfelek üzletfejlesztési tevékenysége
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel személyesen és telefonon
  • Vevői panaszok kezelése
  • Árajánlatok készítése
  • Szállítások adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben

Az Ön profilja:

  • Csapatjátékos szemlélet
  • Minimum középszintű végzettség
  • Nagyfokú precizitás, önálló, megbízható munkavégzés
  • Preferált a szállítmányozásban, logisztikában, fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Agilis, vevőközpontú, kooperatív személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, önkéntes pénztári tagsági támogatások)
  • Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
  • Tiszta, modern munka környezet
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Zalaegerszeg

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Amennyiben további információra van szüksége, kérjük, érdeklődjön ezen a telefonszámon:  +36 30 474 9662