Fiege Kft.
  • Az 1989-ben alapított FIEGE Kft. az egyik vezető szerződéses logisztikai céggé fejlődött Magyarországon. Komplex logisztikai szolgáltatások specialistájaként Ügyfeleink számára teljes ellátási lánc hálózatot tervezünk és kivitelezünk. A FIEGE csoport 200 telephelyen 13 000 dolgozót foglalkoztat Európában és Ázsiában. A több, mint 350 főt foglalkoztató FIEGE Kft. Budapesten több, mint 38 ezer m2, különböző fontos vidéki régiókban pedig több, mint 33 ezer m2 raktárkapacitással rendelkezik. A FIEGE lehetőséget biztosít, hogy egy ambiciózus növekedési célokkal rendelkező, dinamikus és vállalkozó szellemű csapat tagja legyen, ahol fontos a rugalmasság, az innováció, az ügyfélközpontúság és a minőség.
  • Nemzetközi fuvarszervező

    Amit kínálunk:

    • hosszú távú munkahely, stabil nemzetközi és informatikai támogatással és háttérrel
    • szakmai fejlődési- és karrierépítési lehetőség, rendszeres továbbképzések
    • egyéni igények szerint alakítható önképzési rendszer támogatása
    • családias és fiatalos légkör, összeszokott csapat, megbecsülés
    • versenyképes fizetés, cafeteria rendszer, eseti- és időszakos jutalmak
    • ingyenes sportolási lehetőség, gyümölcsnap
    • homogén, jól konszolidálható és tervezhető árucikkek fuvarszervezési szempontból
    • kiszámítható munkavégzés és munkarend

    Feladatok:

    • nemzetközi közúti, légi és tengeri fuvarfeladatok szervezése, bonyolítása
    • a Társaság partnereivel / ügyfeleivel való kapcsolattartás, a Társaság más szakterületeivel való folyamatos együttműködés
    • új fuvarlehetőségek felkutatása
    • árajánlatok készítése, nagyobb fuvarkiírások feldolgozásában való aktív részvétel
    • beérkező alvállalkozói számlák tartalmi ellenőrzése
    • havi vagy egyéb időszakos jelentések anyagának előkészítése

    Elvárások:

    • min. 2 év, hasonló területen szerzett fuvarszervezési tapasztalat
    • angol nyelvtudás
    • mindenkor hatályos, fuvarozási tevékenységre vonatkozó jogszabályok és törvények ismerete
    • nagyfokú precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
    • ügyfélorientált gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó készség
    • stressztűrő képesség, csapatmunka

    Előny:

    • német, szerb vagy horvát nyelvtudás, logisztikai végzettség

      Foglalkoztatás:határozatlan idejű munkaszerződéssel, heti 40 órában
      Munkakezdés: akár azonnal
      Munkavégzés: hétfőtől-péntekig, egy műszakos munkarendben
      Munkavégzés helye: 1225 Budapest, Campona utca 1. (Harbor Park Logisztikai Központ)

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1225 Campona utca 1.

    Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva.