Nemzetközi fuvarszervező / diszponens

 A megbízónk egy német tulajdonban álló, Magyarországon 15 éve jelenlévő dinamikusan fejlődő családi vállalkozás. Budaörsi irodánkban, a fuvarszervezői csapatunkat újonnan megnyert tenderek lebonyolítása miatt új kollégával szeretnénk bővíteni.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása alvállalkozók bevonásával
  • Alvállalkozói kör bővítése
  • Szállítások nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai végzettség
  • Legalább 3-5 év fuvarszervezési területen szerzett tapasztalat
  • Német középfokú nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatjátékos, nyitott, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Dinamikus, önálló személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol vagy olasz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Sikeres  üzleti év végén 13. havi fizetés
  • Rendszeres juttatás SZÉP kártyára
  • Stabil nemzetközi háttér, hosszú távra tervezhető állás

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs